Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Динамічна піраміда

При грі в "Динамічна піраміда" слід керуватися "Загальними правилами піраміди", а також нижченаведеними правилами. 

 

1. Мета гри

 Першим (раніше суперника) набрати вісім очок. 

 

2. Використовувані кулі

 Стандартний набір з шістнадцяти пірамідних більярдних куль: п'ятнадцять білих (кольори слонової кістки), що використовуються як прицільні, і одна кольорова (переважно жовта) куля без номера, яка використовується як биток. 

 

3. Початкове розміщення куль

 див. п.8.1 та п.8.2 "Загальних правил піраміди". 

 

4. Початковий удар (розбиття піраміди)

 Початковий удар здійснюється з руки з дому відповідно до п.11 та п. 12 "Загальних правил піраміди". 

 

5. Правила ведення гри

 5.1. Забивати в лузу можна як будь-яку прицільну кулю, так і биток від будь-якої прицільної кулі.

 5.2. Замість забитого битка граючий знімає зі столу одну з прицільних куль на свій вибір, кладе його на свою полицю і отримує право на преміальний удар битком з руки з будь-якого місця столу. При цьому забивати в лузу можна лише прицільну кулю. Біток, що впав у лузу, не зараховується. При цьому штраф не накладається. Суперник продовжує гру ударом із руки з будь-якого місця столу.

 5.3. Оголошувати замовлення не потрібно. При правильному ударі зараховуються всі кулі, що впали в лузи.

 5.4. Будь-який удар (за винятком початкового) має завершитися у повній відповідності до п. 20 "Загальних правил піраміди". В іншому випадку - штраф.

 

6. Ведення рахунку

 За кожну правильно забиту в лузу кулю гравцеві присуджується одне очко. У разі порушення правил до поточного рахунку суперника порушника додається одне очко.

 

7. Штрафи за порушення

 У разі порушення правил суперник порушника має право:

 (1) зняти зі столу будь-яку кулю (за своїм вибором), покласти її на свою полицю і продовжити гру з позиції, що склалася; або

 (2) продовжити гру штрафним ударом битком з будь-якого місця столу. При цьому забивати в лузу можна лише прицільну кулю.

 

8. Виставлення куль

 Всі неправильно забиті та вискочені прицільні кулі виставляються відповідно до п.25 "Загальних правил піраміди". 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд