Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Комбінована піраміда

Під час гри в "Комбіновану піраміду" слід керуватися "Загальними правилами піраміди", а також нижченаведеними правилами. 

 

1. Мета гри

 Першим (раніше суперника) набрати вісім очок. 

 

2. Використовувані кулі

 Стандартний набір з шістнадцяти пірамідних більярдних куль: п'ятнадцять білих (кольори слонової кістки), що використовуються як прицільні, і одна кольорова (переважно жовта) куля без номера, яка використовується як биток. 

 

3. Початкове розміщення куль

 див. п.8.1 та п.8.2 "Загальних правил піраміди". 

 

4. Початковий удар (розбиття піраміди)

 Початковий удар здійснюється з руки з дому відповідно до п.11 та п. 12 "Загальних правил піраміди". 

 

5. Правила ведення гри

 5.1. Забивати в лузу можна як будь-яку прицільну кулю, так і биток від будь-якої прицільної кулі.

 5.2. Замість забитого битка граючий знімає зі столу одну з прицільних куль на свій вибір і отримує право на преміальний удар битком з руки з дому відповідно до п. 21 "Загальних правил піраміди".

 5.3. Оголошувати замовлення не потрібно. При правильному ударі зараховуються всі кулі, що впали в лузи.

 5.4. Будь-який удар (за винятком початкового) має завершитися у повній відповідності до п. 20 "Загальних правил піраміди". В іншому випадку - штраф.

 

6. Ведення рахунку

 За кожну правильно забиту в лузу кулю гравцю зараховується одне очко. У разі порушення правил до поточного рахунку суперника порушника додається одне очко.

 

7. Штрафи за порушення

 У разі порушення правил суперник порушника знімає зі столу будь-яку кулю (на свій вибір) і кладе на свою полицю. Така куля називається штрафною. Він знімається після виставлення всіх неправильно забитих куль, що вискочили.

 Якщо биток забитий неправильно або вискочив за борт, то після зняття штрафної кулі суперник, що вступає в гру, робить штрафний удар з руки з дому відповідно до п. 21 "Загальних правил піраміди". 

 

8. Виставлення куль

 Всі неправильно забиті та вискочені прицільні кулі виставляються відповідно до п. 25 "Загальних правил Піраміди". 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд