Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Вільна піраміда

Під час гри у "Вільну піраміду" слід керуватися "Загальними правилами піраміди", а також нижченаведеними правилами. 

 

1. Мета гри

 Першим (раніше суперника) набрати вісім очок. 

 

2.Використовувані кулі

 Стандартний набір із шістнадцяти пірамідних більярдних куль: п'ятнадцять білих (кольору слонової кістки) куль і одна кольорова (переважно жовта) куля без номера.

 У "Вільній піраміді" немає постійного підрозділу куль на єдиний биток (за яким б'ють києм) та прицільні кулі (за якими б'ють битком).

 При виконанні будь-якого удару (за винятком початкового) гравець може використовувати як биток будь-яку кулю на ігровій поверхні столу (незалежно від його номера та кольору). Відповідно всі інші кулі на ігровій поверхні столу (незалежно від їх номера та кольору) можуть служити як прицільні. 

 

3. Початкове розміщення куль

 див. п.8.1 та п.8.2 "Загальних правил піраміди". 

 

4. Початковий удар (розбиття піраміди)

 Початковий удар здійснюється з руки з дому відповідно до п.11 та п. 12 "Загальних правил піраміди". 

 

5. Правила ведення гри

 5.1. Перед кожним ударом (за винятком початкового) гравцеві надається право вибору битка.

 5.2. Якщо в результаті правильного удару в лузу забита куля, то гравець завдає наступного удару з відновленням права вибору битка.

 5.3. Якщо при правильному ударі жодна з куль не забита в лузу, то право наступного удару з правом нового вибору битка переходить до суперника. У разі порушення правил набирає чинності п. 10 "Загальних правил піраміди".

 5.4. Забивати в лузу можна як будь-яку прицільну кулю, так і биток від будь-якої прицільної кулі.

 5.5. Оголошувати замовлення не потрібно. При правильному ударі зараховуються всі кулі, що впали в лузи.

 5.6. Будь-який удар (за винятком початкового) має завершитися у повній відповідності до п.20 "Загальних правил піраміди". В іншому випадку - штраф.

 

6. Ведення рахунку

 За кожну правильно забиту в лузу кулю гравцю зараховується одне очко. У разі порушення правил до поточного рахунку суперника порушника додається одне очко.

 

7. Штрафи за порушення

 У разі порушення правил суперник порушника знімає зі столу будь-яку кулю (на свій вибір) і кладе на свою полицю. Така куля називається штрафною. Він знімається після виставлення всіх неправильно забитих куль, що вискочили. 

 

8. Виставлення куль

 Всі неправильно забиті кульи, що вискочили, виставляються відповідно до п. 25 "Загальних правил піраміди". 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.



Статті про більярд