Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Вільна піраміда опис

«Вільна піраміда», так ще називають один з найпопулярніших різновидів російського більярду. Правила гри американки дуже схожі на основні правила російського більярду, але все ж таки є свої нюанси. Як і у багатьох типах російського більярду необхідно першому забити 8 куль, причому вони можуть бути будь-якого кольору і битком може бути будь-яка куля. Неважливий ні колір, ні номер кулі — це і є основним відмінністю від класичної російської піраміди, в ході якої вважається не загальна кількість забитих куль у лузу, а сума очок, написаних на них. Щоб здобути перемогу, необхідно загалом набрати 71 очко. Ще, також варто відзначити, що битком може виступати тільки одна єдина куля і вона не повинна впасти в лузу, відповідно потрібно намагатися забивати чужі кулі.

З огляду на більш спрощені правила гри американки, існують випадки, коли гравець примудряється забити всі необхідні для виграшу 8 куль, при цьому не залишивши свого суперника зіграти цю партію. Принцип «замовної гри» в цій грі є необов'язковим, тому гравці можуть не обговорювати заздалегідь в яку лузу і яку кулю вони забиватимуть. Грати в більярд американку дуже цікаво, але для досвідчених і завзятих гравців більярду іноді партії проходять дуже швидко. Завдяки російському більярду в людини добре розвивається витримка, стриманість, логічне мислення, візуальна оцінка, самовладання та інші важливі людини якості контролю над собою.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд