Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Про стрейт пул

Однією з різновидів американського пулу є стрейт-пул або як його ще називають «14+1 з продовженням». Оскільки в більярді постійно з'являлися нові правила та умови гри, то раніше був відомий "Безперервний пул", який не дуже сильно відрізнявся від відомого на сьогоднішній день стрейту. В «Безперервному кулі» не діяв принцип замовлення. А ось стрейт-пул є грою із замовленням, тобто перед початком гравець має «замовити» та куля, яку він збирається забивати, а також лузу. Якщо він забиває кулю, то продовжує забивати, поки не промахнеться або до першого фолу. Потім право грати переходить до опонента. Одна забита куля оцінюється як одне очко. Забити можна 14 куль, а при ударі по останньому 15 кулі піраміда розставляється знову. Щоб виграти необхідно забити обумовлену раніше між гравцями кількість куль, це може бути 50, 70, 100 або 150 куль. Хто перший набере необхідну кількість очок, той і переміг. Досвідчені гравці у більярд зазвичай забивають велику кількість куль і відіграють великі серії партій.

Взагалі стрейт-пул був придуманий на початку XX століття чемпіоном «Безперервного пулу» Джером Кохом. Стрейт-пул є досить цікавою і захоплюючою грою, але переважно користується популярністю серед професіоналів, які можуть набрати досить велику кількість очок, крім цього проводяться спеціальні турніри зі стрейту. Американський більярд протягом багатьох років не втратив своєї актуальності і досі має попит у багатьох любителів більярдних ігор. На сьогоднішній день розрізняють деякі різновиди американського пулу: пул дев'ятка, пул сімка, десятка, пул в одну лузу, через кулю та ротацію. У нашому більярдному клубі Ви можете пограти в американський пул у приємній та затишній обстановці зі своїми друзями, а домашня одеська кухня не залишить нікого байдужим.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд