Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Американський пул

Назва «пул» пішло від французького слова, яке означає «банк, ставка, куля». Поняття «пул» застосовується не тільки у сфері більярду, але і при згадці всіх азартних ігор, наприклад: скачки, покер. Іншими словами, слово «пул» означає грошову ставку. Така назва, як «poolroom» означало приміщення, де бралися ставки. А щоб гравці могли провести спокійно час перед стрибками, у залі був розміщений американський більярд. З часом «poolroom» стали називати зали для американського більярду, хоча, насправді, початкове значення «poolroom» було зовсім інше та означало саме зали для прийому ставок. Американський пул є досить молодою грою щодо класичного більярду. По-іншому його ще називають "американським більярдом", але не варто плутати з іншим видом російського більярду - "американка". Протягом усього часу змінювалися правила гри та розміри більярдного інвентарю, ще до XVIII століття американський більярд відрізнявся від сьогоднішнього пулу.

Вже на початку ХIХ століття зародився американський пул, який на сьогоднішній день нам знайомий. Творцем сучасного американського більярду вважають Майкла Фелана, який розробив нові більярдні столи та правила гри. А ось уже в 1910 році з'явився інший різновид пулу, який мав назву «прямий пул» або як його ще називають «14.1 з продовженням». По суті правила цієї гри збігаються з правилами американського пулу, але є свої особливості. Гра є «замовною», тобто перед кожною грою гравець замовляє лузу та кулю. Також розрізняють інші різновиди, наприклад, відома нам «вісімка» - Гра, в якій можливо забивати кулі тільки своєї групи, а потім з'явилася нова гра - «дев'ятка». Гра в американський пул захоплює і не може нікого залишити байдужим. Більярдний клуб «Російський стиль» пропонує чудово провести час із друзями за грою в американський пул у затишній більярдній залі. Проведіть з користю своє дозвілля активно, але водночас у спокійній та приємній атмосфері. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд