Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Російський більярд

Вперше в Росії дізналися про більярд ще на початку XVIII століття, коли Петро дізнався про нього, побувавши за кордоном в Голландії. Йому ця гра відразу припала до смаку і стала однією з улюблених забав. Незабаром гра на більярді набула певної популярності серед дворян. Почали з'являтися більярдні столи у маєтках, залах, клубах, палацах. Ця розвага полонила більшість привілейованих людей і стала основною зі способів проведення часу. На початку XIX більярдний інвентар був дуже непропорційним і відрізнявся один від одного, що призводило до погіршення якості гри. Наприклад, кулі за обсягом дуже відрізнялися одна від одної і були меншими в порівнянні з шириною луз, борти були то занадто високі, то занадто низькі, все тягло за собою неточність гри і якщо грали два суперники, то шанси на виграш зрівнювалися, а гра ставала абсолютно нецікавою.

У 1828 році Карл Шульц розробив перший більярдний стіл у Росії. А ось уже в 1850 році Фрейбергом був створений російський більярд із шістьма лузами, який відповідав усім вимогам гри та високою якістю. Фрейберг був хорошим гравцем у більярд і керував першою фабрикою більярду у Росії. Точність розрахунку оптимальних розмірів куль і луз спричинила труднощі гри російський більярд. Потрапити в кутову лузу вздовж борту можна за дуже точного удару. Ще в 30-х роках в Росії стала популярна нова більярдна гра - «Мала російська піраміда». І досі вона не залишає нікого байдужим і користується популярністю у гравців. На сьогоднішній день розрізняють кілька видів російського більярду, які відрізняються правилами гри: «американка» або вільна піраміда, комбінована, динамічна піраміда і класична або «Мала російська піраміда». Більярдний клуб в Одесі «Російський стиль» пропонує на Ваш вибір 12 більярдних столів для російської піраміди, також можна відвідати бар з дуже смачною одеською домашньою кухнею.  

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд