Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Переваги гри в більярд.

Безперечно гра в більярд завжди приваблювала досить велику кількість людей і користувалася популярністю серед усіх пластів суспільства. Незважаючи на те, що більярд є однією з найдавніших ігор, але й донині ця гра актуальна і більше, зазнає відносно швидкого розвитку. А це й не дивно, адже любителі більярду на підсвідомому рівні прагнуть розвивати себе не лише у фізичному, а й на морально-психологічному рівні. Адже гра в більярд дозволяє виробити такі необхідні навички та здібності, які так необхідні кожному у нашому сучасному світі. Логічне мислення, врівноваженість, контроль сили волі, візуальна оцінка того, що відбувається, прагнення перемоги — це ще не повний список тих якостей, які набуваються або вдосконалюються у процесі гри.

Вчені з'ясували, що в середньому гравець проходить по два і більше кілометрів за одну партію. А це є гарним фізичним навантаженням, тому деякі лікарі рекомендували своїм пацієнтам, які за станом здоров'я не можуть виконувати важкі вправи. А захопленість грою допоможе розслабитися і не помітити так зване навантаження. Як бачимо, гра дозволяє розвиватися людині у розумовому, а й у фізичному плані. Де можна пограти у більярд? На сьогодні існує величезний вибір більярдних клубів, які пропонують різні послуги та об'єднують різні види більярдних ігор.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд