Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярд клуб "Стиль". Як все починалося?

На сьогоднішній день відкривається безліч різних більярдних клубів, які пропонують різноманітні послуги своїм клієнтам. Більярдний клуб «Стиль» відкрився ще 16 років тому і його заклад є одним із найстаріших закладів, який увібрав у себе багаторічну історію розвитку культурної Одеси. Як все починалося? Спочатку більярдний клуб «Стиль» охоплював лише один поверх і складався з одного залу і налічував лише чотири більярдні столи. Основне завдання більярдного клубу, яке стояло спочатку і донині — забезпечення комфортного відпочинку та якісної гри для своїх клієнтів.

Протягом усього часу свого існування в більярдному клубі підвищена увага надавалась якості більярдних столів та іншого більярдного приладдя. Гостинний та кваліфікований персонал, турбота про клієнтів, смачна одеська кухня та комфортна обстановка — застава більярдного клубу «Стиль». На сьогодні більярдний клуб є триповерховою будівлею, яка об'єднує досить велику кількість більярдних столів. При чому столи розміщені таким чином, що в залі є певне почуття ізольованості та самотності, що сприяє повноцінному відпочинку та якісній грі. До вашої уваги пропонується відмінний вибір різноманітних столів для гри в російську піраміду та американський пул. Також у нашому закладі знаходяться два респектабельні VIP-зали. А з приходом сонячних днів весняно-літнього періоду — відкривається літній майданчик. Гостинний та ненав'язливий персонал клубу забезпечить Вам комфортну обстановку, яка подарує незабутній та якісний відпочинок. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд