Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Види російського більярду

Російський більярд нараховує досить велику кількість різновидів і користується популярністю серед любителів більярду. Російський більярд по праву вважається найбільш захоплюючим та динамічним видом спорту. Оскільки більярд є однією з найдавніших ігор, то розвиток російського більярду з часом лише набирало обертів. Грати в російський більярд може будь-яка людина, незалежно від її віку та становища у суспільстві. Природно потрібен якийсь час, щоб повністю опанувати цю гру і показувати так званий майстер-клас. Варто зазначити, що гра в російський більярд вимагає більше точності та уваги, оскільки розміри луз ненабагато відрізняються від розмірів самих куль, що ускладнює гру.

Існує кілька різновидів російського більярду: вільна піраміда (американка, тільки не слід її плутати з американським пулом), московська піраміда (комбінована) та невська піраміда (динамічна). Всі ці ігри ведуться відповідно до загальних правил, але кожна з яких має свої особливості. Наприклад, особливістю невської піраміди і те, що гра ведеться з подвійним замовленням. А це означає, що гравець може замовляти як свою кулю, так і чужу одночасно. Якщо ж відбувається правильний удар без порушень, причому куля потрапляє в лузу разом із битком, то граючому зараховується ще одне очко за биток. Комбінована піраміда досить сильно відрізняється від невської, але при цьому має і схожі правила гри з рештою різновидів російського більярду.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд