Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярд, як спорт

Більярд є давньою грою, яка можна порівняти лише з шахами. І навіть на сьогоднішній день вона не втратила своєї актуальності і з кожним днем ​​приваблює дедалі більшу кількість любителів гри на більярді. Відкривається все більше більярдних клубів, проводяться турніри по всьому світу, з'являється все більше професійних гравців більярду. Для багатьох, більярд — це лише захоплення, хобі, а для деяких — це гра всього життя та робота. Але найчастіше захоплення стає дещо роботою. Існує досить різновидів більярдних ігор, найпоширеніші з яких: американський пул, російська піраміда, снукер, меншою мірою популярна безлузна гра карамболь.

Навчитися грати в більярд може кожна людина, незалежно від її віку, статі чи становища у суспільстві. Але найкраще вчитися грі на більярді в підлітковому, дитячому віці, коли набувають основні якості дитини, визначається її шлях життя. Адже гра на більярді дозволить розвинути в дитині почуття врівноваженості, він навчитися контролювати свої емоції, з'явитися бажання перемагати, бути першим, зможе контролювати свою силу волі, навчитися концентрувати свою увагу на дрібних і важливих деталях. Крім цього, більярд сприятиме розвитку логічного мислення, візуального сприйняття, також навчить вибудовувати стратегії, тактику своїх дій та планувати на кілька кроків уперед. Але крім розвитку морально-психологічних якостей у людині, більярд також розвиває його фізичні здібності. Як з'ясували вчені, що гравець у середньому за одну серію проходить по два чи три кілометри, що є необхідною нормою для середньої людини. Тому часто лікарі рекомендують людям, які ведуть малорухливий спосіб життя (за станом здоров'я) можуть грати в більярд. Як бачимо, більярд позитивно впливає на людину і є не лише захоплюючою грою, а й розвиває в людині моральні та фізичні якості, які добре впливають на життя загалом.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд