Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Де пограти у більярд? Одеса

Україна налічує досить величезну кількість більярдних клубів, оскільки практично в кожному місті є клуби для гри в більярд. І Одеса не є винятком. Широкий вибір більярдних клубів в Одесі не зможе залишити нікого байдужим. Кожен любитель зможе для себе вибрати відповідний клуб, який зможе задовольнити усі його побажання та вимоги. Але чи завжди більярдний клуб відповідає всім тим вимогам, яким він має відповідати? Адже в першу чергу необхідно враховувати всі вимоги своїх клієнтів та забезпечувати комфорт, затишок, а найголовніше якісну гру, на якісних більярдних столах. Більярд — це не тільки захоплююча гра, а й спортивний захід, який розвиває в людині морально-психологічні якості, розумові здібності, а також розвиває їх у фізичному плані. Тому персонал має забезпечити комфортний повноцінний відпочинок для своїх клієнтів.

В Одесі існує великий список більярдних клубів, наведемо деякі: більярдний клуб профі, більярдний клуб абриколь, арлекін, класик, колізей, лідер, мехіко, сан-сіті. Ціни в більярдних клубах відповідно різні, все залежить від рівня послуг, що пропонуються більярдним клубом. Більярдний клуб в центрі Одеси - "Російський стиль" пропонує відвідати і оцінити більярдний клуб, відвідавши який всього один раз, Ви захочете бувати там постійно. Оскільки наш клуб пропонує досить великий вибір залів, які розміщені таким чином, щоб створювати відчуття самотності та ізольованості. Таким чином з'являється домашня обстановка, яка допоможе повноцінно розслабитися від повсякденних турбот. Чуйний та ненав'язливий персонал забезпечить невимушену обстановку, обслужить вас за першим розрядом. У більярдному клубі знаходиться домашня одеська кухня з різноманітним меню, ціни та опис страв, напоїв можна подивитися на сайті, в розділі — меню /menu/ . А з 1 травня в клубі "Російський стиль" відкривається літній майданчик, де на свіжому повітрі можна розслабитися і в перервах між грою скуштувати смачні страви.

Ukrayina nalichuye dosytʹ velych

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд