Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Гра російський більярд

Російський більярд є дивовижною, захоплюючою грою, спортом, який можна порівняти з шахами, тенісом. Адже, по суті, гра на більярді — це так звані «шахи в русі». Більярду також притаманний спокійний шляхетний дух, розвивається логіка мислення, бажання перемоги, можливість побудови індивідуальної стратегії, тактики гри, розвивається здатність контролювати свої емоції, зосереджуватися, фокусувати свою увагу на головних речах.

Вільна піраміда («американка»), комбінована піраміда (московська) — найпопулярніші різновиди російського більярду. Гра в російський більярд відрізняється від американського як розмірами більярдних столів, луз та іншими атрибутами, так і правилами. Для того, щоб ускладнити гру, у російському більярді використовуються досить великі кулі щодо самих луз. Відповідно, гравцеві буде складніше потрапити до лузи. Все це зроблено для того, щоб гравець розвивав свої навички віртуознішої гри. Грати в російський більярд одне задоволення, оскільки в тобі одночасно палає азарт, бажання перемогти, але при цьому необхідно зберігати психологічну рівновагу, спокій, холоднокровність, щоб не схибити. Крім цього гра на більярді допомагає відчути впевненість у собі, відчути відповідальність, а також допомагає набути навичок лідерства, тактовності та стриманості. Вільна піраміда є актуальною і користується більшою популярністю в Україні, Росії та інших колишніх країн СРСР.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд