Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Найкращі більярдні клуби Одеси

Наше життя розвивається семимильними кроками і як часто ми говоримо, що як нам не вистачає часу все встигнути. Але часом ми забуваємо найголовніше, що все-таки необхідно пригальмувати і навчитися розслаблятися від повсякденної метушні, яка нас оточує. Гра на більярді є досить давнім захопленням, але й досі користується популярністю серед багатьох людей. Згодом більярд тільки набирав обертів: з'являлися нові види більярдних ігор, змінювалися правила, змінювався більярдний інвентар, більярдні столи, проводилися турніри з більярду, а також дедалі більше з'являлося більярдних клубів.

На сьогоднішній день існує величезна кількість більярдних клубів, які є актуальними та користуються великою популярністю серед своїх клієнтів. Гра на більярді для когось може бути розвагою, а для когось є професійною діяльністю. Найчастіше просто хобі може перерости на щось більше і може стати роботою. Щорічно проводяться спеціальні турніри з більярду, в яких кожен бажаючий може спробувати свої сили. В Одесі налічується досить велика кількість більярдних клубів. Майже в кожному місті України можна знайти особливий більярдний клуб. Більярдний клуб "Російський стиль" знаходиться у самому центрі Одеси і працює вже з 1996 року. Сама ідея відкриття більярдного клубу передбачала використання обладнання лише найкращої якості. Але таке почуття "перфекціонізму" було не лише стосовно більярдного інвентарю, а й щодо якості обслуговування персоналом. Висуваються також високі вимоги до домашньої одеської кухні, яка знаходиться в приміщенні більярдного клубу. Всі ці вимоги пред'являються, щоб забезпечити максимально комфортний відпочинок своїм клієнтам, дозволити їм повноцінно розслабитися та отримувати величезне задоволення від часу, проведеного у більярдному клубі "Російський стиль".

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд