Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Як грати в американський пул

Існує досить багато різновидів американського пулу. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються "пул вісімка", "стрейт" або як його ще називають "14.1 з продовженням", "пул дев'ятка". Але, крім цього, розрізняють інші види американського пулу, а саме: "пул сімка", "пул десятка", "в одну лузу", "через кулю" і "ротація". Метою цієї гри є якнайшвидше забити вісім куль. За кожний результативний удар гравцеві нараховується одне очко. У грі використовується шістнадцять куль — один биток та п'ятнадцять інших. Грати в американський пул досить захоплююче та захоплююче, при цьому необхідно керуватися загальноприйнятими правилами пулу. Гра в американський пул є замовною, але у випадку, якщо гравець не впевнений яку саме кулю необхідно забити, тоді він може порадитися зі своїм партнером з гри. Перший удар не є замовним, але якщо гравець потрапляє у лузу, то до його основного рахунку додасться ще один бал. Спочатку необхідно побудувати піраміду з п'ятнадцяти куль за допомогою трикутника. Удари можна робити тільки за допомогою наклейки кия, інакше гравцеві оголошується фол і право на удар переходить до наступного противника.

Гра в більярд розвиває в людині як морально-психологічні, так і фізичні якості. Оскільки вчені визначили, що людина, яка грає в більярд, зазвичай за партію може проходити до двох кілометрів, що є гарною фізичною підготовкою. Грати в більярд може навчитися будь-яка людина, незалежно від її становища в суспільстві, будь-то чоловік чи жінка. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд