Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярдні клуби у Львові

Одеські більярдні клуби популярні серед любителів більярду, тому мають попит на належному рівні. Представлений досить широкий вибір більярдних клубів, наприклад: більярдний клуб колізей, абриколь, арена, арлекін, дуплет, лідер, один, профі, піраміда та багато інших. Необхідно ретельно підходити до вибору того чи іншого більярду клубу. Часто новачки в більярді запитують: "Де можна пограти в більярд?". Кожен для себе визначає ті необхідні характеристики, які мають бути притаманні більярдному клубу. Для когось важливим є сама атмосфера в клубі, щоб можна було прийти з друзями та повноцінно розслабитися, а для когось важливим є наявність смачної домашньої кухні, щоб у перервах можна було перекусити та відпочити, а для затятих любителів більярду найважливішим є якість більярдних столів, київ та інших атрибутів. Тобто кожен сам для себе оцінює рівень клубу, виходячи зі своїх міркувань та бажань.

Більярдний клуб у центрі Одеси на вулиці Тираспольській запрошує Вас провести незабутній час зі своїми друзями у комфортній обстановці для повноцінного та якісного відпочинку. Адже більярд є унікальною грою, яка включає такі життєво важливі для людини складові, як: спорт, відпочинок і спілкування. "Російський стиль" пропонує вашій увазі смачну домашню одеську кухню, щоб у перервах від гри Ви могли перекусити, відпочити та розслабитися від повсякденних турбот. У нашому клубі розміщено п'ятнадцять більярдних столів на Ваш вибір. Наявність трьох поверхів дозволяє розмістити столи таким чином, щоб кожна зала була практично ізольована від інших. Таким чином досягається відчуття самотності та домашнього затишку. А гостинний та ненав'язливий персонал забезпечить Вам комфортну та невимушену обстановку.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд