Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Історія гри карамболь

Гра Карамболь зародилася ще у Франції і спочатку була лузна, але з удосконаленням київ та більярдних наклейок лузи на столах зникли. У вісімнадцятому столітті були згадки про трикульову гру, в якій і досі використовується три кулі — два білих і один червоний. Гра є дуже видовищною та динамічною, тому вона приваблює величезну кількість шанувальників. Розрізняють кілька різновидів карамбольної гри: кадрі, карамболь однобортний, трибортний. Найбільше гра карамболь набула популярності в Європі, Азії та Південній Америці. А ось у США мало поширена і не користується популярністю.

Само слово "карамболь" походить від французької і означає "удар", "відскок". Як з'явилася гра карамболь точно не відомо, але існує повір'я, що у дев'ятнадцятому столітті житель США почав поширювати та популяризувати її. Спочатку гра в карамболь була мало популярна серед гравців у більярд, але згодом на початку ХХ століття стався пік її популярності. Почали проводити різні турніри, багато знаменитостей більярду освоїли техніку гри безлузної гри. На сьогоднішній день карамболь більше користується популярністю серед мешканців Європи та Південної Америки. Мета цієї гри — набрати необхідну кількість очок, яку раніше було обумовлено гравцями. Кожен результативний удар оцінюється за одне очко. Варто зазначити, що на сьогоднішній день гра карамболь мало користується популярністю в нашій країні, переважно любителі більярду вважають за краще грати в російський більярд, в американський пул.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд