Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярд

Більярд є сукупністю настільних ігор з різними правилами. Крім того, стіл, призначений для гри, також називається більярдом. Розрізняють основні різновиди більярду : карамболь, російський більярд, вільна піраміда або американка, комбінована піраміда, снукер, американський пул, кайза (фінська ). Так само як і шахи, більярд є давньою грою, але ще точно не визначили коріння походження більярду. Дехто вважає, що гра на більярді виникла в Індії, а деякі в Китаї. Ще у XV столітті було створено перший більярдний стіл спеціально для французького короля Людовіка XI. Сучасні столи для більярду є аналогами своїх попередників. Первинні більярдні столи мали кам'яну основу, обтягнуту сукном із щільним переплетенням. Зазвичай більярдні плити виготовляли із натурального сланцю, а це, як відомо, досить важка та дорога гірська порода. Тому почали шукати заміну важкій плиті таким чином, щоб не постраждала якість гри на більярді. Спочатку намагалися робити мармурові столи, але при ударі куль вони тріскалися і кришилися. У Радянському Союзі були спроби виробництва плит із чавуну та залізобетону, але їх використання не увінчалося успіхом. Незабаром було запропоновано більш підходящий і вигідний варіант виготовлення асфальто-піскових плит. Вони були дешевшими, набагато легшими і при цьому добре піддавалися обробці.

Незважаючи на швидкий розвиток технологій, так і не вдалося знайти заміну натуральним плитам. На сьогоднішній день для виготовлення більярдних плит використовують: синтетичний граніт, деревно-стружкова плита, ламінована деревно-стружкова плита, деревно-волокниста плита, а також натуральний сланець (ардезія). Більярд спочатку був грою для аристократів та елітного прошарку суспільства, оскільки великі габарити, громіздкість більярдного приладдя, а також дорожнеча не дозволяли багатьом людям мати більярд у себе вдома. На сьогоднішній день існують спеціальні клуби для більярду, які становлять великий вибір різних ігор. Більярдний клуб Російський стиль відмінно підійде для гарного відпочинку з друзями, проведення часу в приємній атмосфері.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд