Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Історія американського пулу.

Історія розвитку американського пулу бере свій початок в Америці і більше асоціюється з робітничим класом, на відміну від джентльменського снукера. Гра в пул підлаштована під гравця для більш видовищної та швидкої гри. Спочатку з'явився один з різновидів американського пулу — «стрейт пул» або як його ще називають «14.1 з продовженням». Ця гра набувала популярності через свою швидкість, легкість і непередбачуваність. Відомий американець італійського походження Віллі Москоні залишив незабутній слід в історії американського пулу, на честь якого досі проводиться турнір Mosconi Cup з 1994 року, так би мовити на честь Великого Майстра. Він також блискуче грав у карамбольний більярд, що говорить про його талант віртуозно володіти більярдним мистецтвом. Гра в американський пул прославила таких харизматичних особистостей як Ральф Грінліф, Еффрен Райс, Ерл Стрікланд.

Згодом американський пул набув статусу азартної гри, оскільки в неї почали грати багаті люди того часу. Крім прямого пулу через кілька років з'явилася більш видовищна та швидка версія американського пулу "Дев'ятка". Варто зазначити, що більярд був популярним не лише серед чоловіків, а й серед жінок. Відома шведка Єва Матайя Лоренс, яка вважала, що більярд породив багато мільйонерів. Вісімдесяті роки є золотою ерою розвитку американського пулу. У цей час все більше з'являється спеціальних більярдних клубів, дедалі частіше стали транслювати турніри з “9 Ball”, виходили фільми про більярд, які спонукали підвищений інтерес до гри в американський пул. З кожним роком популярність гри в американський пул збільшується і досі не втрачає своєї популярності. Більярдний клуб «Російський стиль» пропонує зануритися в атмосферу комфорту та зіграти в американський пул зі своїми друзями у затишній та невимушеній обстановці. У нашому клубі розташовано три більярдні столи для американського пулу і дванадцять столів для гри в російську піраміду.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд