Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Одеські більярдні клуби

Більярд — це азартна, захоплююча гра, яка поєднує у собі безліч позитивних моментів для людини. У наш час люди часом зовсім не встигають відпочити та розслабитися через брак часу та щоденної роботи, адже з кожним роком швидкоплинність життя збільшується і щоденний ритм людини стає дедалі швидше. Тому гра в більярд — це відмінний спосіб поєднати одночасно відпочинок, спорт та спілкування. Більярд розвиває у людині масу позитивних якостей, як фізичні, і морально-психологічні. Наприклад, гравець проходить від двох до трьох кілометрів за одну партію, що сприяє підтримці фізичної форми. Гра сприяє концентрації уваги, напрузі сили волі, психологічного врівноваження. У людини також підвищується впевненість у собі, розвивається логічне мислення, дух суперництва та бажання перемагати та бути першим.

Необхідно розвивати в собі такі якості, як самоконтроль, впевненість у своїх силах, витримку, силу волі, увагу. Постійна зміна нашого повсякденного життя, накопичення негативних емоцій та виникнення стресових ситуацій — все це з часом може стати причиною виникнення різних захворювань, тому необхідно правильно розподіляти час як на роботу, так і на відпочинок. Більярд допоможе людині розслабитися, зняти нервову напругу та отримати позитивні емоції не тільки від гри, але й від спілкування з друзями. В Одесі налічується досить велика кількість більярдних клубів, які допоможуть Вам з друзями відпочити та відволіктися від повсякденних справ та турбот. Багато більярдних клубів поєднуються з баром-рестораном, що дозволяє більш повноцінно розслабитися і в перервах між грою підкріпитися та набратися сил.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд