Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Як грати в карамболь?

Карамболь — це безлузний вид більярду, який має свої особливості та різновиди. У грі використовуються три кулі: дві білі і одна червона. Кожен із гравців має свою білу кулю, яка є битком, а ось червона ніколи не використовується як биток. Для того щоб граючі змогли відрізнити свій биток від інших, на кулі нанесено дві або три точки. Основним завданням гри є набрати необхідну кількість очок, а за кожну кулю, що потрапила в лузу, гравець отримує одне очко.

Ця гра вимагає особливої ​​точності і розвиває в людини здатність відчувати і оцінювати силу удару та обертання, почуття міри, а також здатність візуально оцінити траєкторію.

Існує досить велика кількість різноманітних комбінацій, які допоможуть вдало розробити тактику гри та допоможуть здобути перемогу. На початку гри проводиться певна розстановка куль, а саме, на передню лінію ставиться биток суперника, а за п'ятнадцять сантиметрів від нього ставиться биток самого гравця. Перший удар повинен супроводжуватися торканням з червоною кулею, але не з битком свого супротивника. Наступні удари можуть бути з кулями будь-якого кольору. Карамболь розрахована на гру двох чи трьох осіб. Розрізняють кілька різновидів гри: «відкрита партія», «кадрі 41/1», «кадрі 72/2», «карамболь від одного борту», «карамболь від трьох бортів». «Карамболь» бере свій початок у Франції і є однією з найпопулярніших безлузних ігор.

Більярдні клуби на сьогодні є досить актуальними і мають попит у своїх клієнтів. Не знаєте де краще провести вихідні, щоб повноцінно розслабитися і відпочити від повсякденних справ? Тоді збирайте своїх друзів і вирушайте до більярдного клубу, щоб повністю оцінити якісний та гідний відпочинок. Більярд — це гра, якій притаманний азарт, дух суперництва, спорт, почуття прекрасного. Для деяких людей більярд є основною справою життя. Часто проводять турніри з більярду, віртуозні ігри професіоналів настільки захоплюють, що одразу хочеться навчитися грати. Гра в більярд не обмежує людей за віковими та статевими ознаками, тому навчитися може кожен і у будь-якому віці.

Більярдні клуби знаходяться практично у всіх містах України: Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Житомир, Луганськ, Запоріжжя, Херсон, Сімферополь, Ялта, Полтава та інші. Як відомо, більярд-це досить давня гра, вона постійно розвивається, з'являються нові види зі своїми правилами. І до цього дня вона залишається популярною, захоплюючою та захоплюючою грою по всьому світу. Одні з найвідоміших більярдних ігор: російський більярд, американський пул, снукер, карамболь. Вони, у свою чергу, мають різні види, які мають свої особливості у правилах. Більярдний клуб «Російський стиль» запрошує Вас провести незабутній час у приємній, затишній атмосфері, яка допоможе повністю поринути у гру та отримати максимум задоволення від проведеного часу у клубі. Ненав'язливий та гостинний персонал забезпечить невимушену та комфортну обстановку, а найсмачніша домашня кухня Одеси порадує Вас та Ваших друзів. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд