Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Як вибрати більярдний клуб?

Гра в більярд все частіше стає відмінним хобі для багатьох людей, для деяких — це якийсь спосіб розбавити свої робочі будні, а для когось більярд є частиною життя та професійною діяльністю. Однозначно, ті, хто хоч раз у житті зіграли у більярд — не залишилися байдужими до цієї гри. Пропонований на сьогоднішній день величезний вибір більярдних клубів зможе закрутити голову навіть найвпевненішому у своїх бажаннях та уподобаннях. Зазвичай ми відвідуємо ті чи інші клуби за порадами знайомих чи друзів, але іноді доводиться самому вибирати відповідний більярдний клуб. Кожен робить свій вибір ґрунтуючись на різних характеристиках клубу. При виборі більярдного клубу необхідно враховувати комфорт у приміщенні, якість обслуговування, наявність бару-ресторану, якість самих більярдних столів та іншого обладнання та багато іншого. Звичайно ж, запропоновані послуги в більярдному клубі повинні адекватно оцінюватися і відношення якість/ціна не повинно зашкалювати.

Більярдний клуб «Російський стиль» пропонує чудову домашню одеську кухню, яка охоплює різноманітне меню. У нашому клубі є два респектабельні VIP-зали з найкращими більярдними столами. Всі зали в клубі відокремлені одна від одної, що створює більш комфортну та відокремлену атмосферу, яка безперечно впливає на віртуозність самої гри. Приміщення оснащені відмінною системою вентиляції та кондиціювання. У нас Ви зможете завжди приємно відпочити та відволіктися від повсякденних проблем, робочих буднів. Одеса налічує досить велику кількість більярдних клубів: абриколь, класик, лідер, профі та інші, але вибрати дійсно вартий і хороший більярдний клуб досить складно. Наш більярдний клуб "Російський стиль" подарує Вам задоволення від гри в більярд, а також море позитивних та хороших емоцій.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд