Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Як грати у снукер?

У грі «снукер» використовується двадцять дві кулі, які відрізняються за кольором та кількістю нарахованих очок. П'ятнадцять об'єктних червоних куль, шість куль різних кольорів та один білий биток. Мета цієї гри — правильно забити кулю в лузу і першим набрати більше балів ніж свій противник. За певний шар нараховується відповідна кількість очок. Наприклад, забита червона куля — 1 очко, жовтий — 2, зелений — 3, коричневий — 4, синій — 5, рожевий — 6, чорний — 7. Сукно більярдного столу для гри в снукер розмічено певним чином, тому спочатку шість кульок виставляють на свої зазначені позиції. Інші червоні п'ятнадцять куль складають піраміду і повинні близько розташовуватися до рожевої кулі. Біток знаходиться у секторі D, так звана область півкола.

Якщо червоні кулі забиті з порушенням, то вони не виставляються, а залишаються в лузах, а якщо забиті кольорові кулі з порушенням, то вони виставляються у своє початкове положення. При оголошенні фолу противник отримує додаткові бали, залежно від порушення правил. Гра в снукер вважається завершеною в тому випадку, якщо залишається остання чорна куля, яка заганяється в лузу або якщо наступний удар є фолом. На сьогодні більярдні клуби Одеси користуються великою популярністю та попитом, оскільки і досі більярд є актуальною грою, яка допомагає розвивати в людині найпозитивніші якості.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд