Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Правила гри в "Прямий пул"

Граючи в «Прямий пул» Насамперед необхідно керуватися загальними правилами американського пулу. Як і всі різновиди пулу, він має свої особливості. «Прямий пул» або як його ще називають «14.1 з продовженням» передбачає замовний більярд, тобто сам гравець, так би мовити «замовляє» наступна куля, яку необхідно забити. При цьому необов'язково, щоб перший дотик битка був саме з замовною кулею. За кожну забиту в лузу кулю гравцеві нараховується одне очко. Якщо при цьому гравець забиває ще кілька куль, окрім «замовного», то він отримує ще відповідну кількість очок. Метою гри є якнайшвидше набрати обумовлену заздалегідь певну кількість балів. Серія гри триває доти, доки не настане перемога, промах чи порушення.

У грі використовуються пронумеровані кулі, щоб легше було «замовляти». На початку гри всі п'ятнадцять куль щільно розставляються всередині трикутника, причому биток знаходиться в будинку. Необхідно провести розбивку і обов'язково довести хоча б дві кулі до борту. Невиконання цієї умови тягне за собою штраф у вигляді двох балів. Фол вважається відповідно до загальних правил, які також відносяться і до інших різновидів американського пулу. Пограти в американський пул можна в більярдному клубі "Російський стиль". Тут створені всі необхідні умови для гарної та захоплюючої гри в більярд. У нашому клубі розміщено три більярдні столи для американського пулу, а домашня одеська кухня нікого не залишить байдужим.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд