Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярдні столи

Існує досить багато різновидів більярду, які відрізняються правилами, більярдним інвентарем та іншим приладдям. Російський більярд, американський пул, снукер, карамболь, новус — це лише найпоширеніші види більярдних ігор. Як відомо, гра в більярд є досить давньою, але й досі вона користується популярністю серед багатьох людей. З моменту виникнення більярду було чимало спроб знайти найбільш підходящий матеріал виготовлення більярдного столу. Протягом багатьох років розраховувалися найбільш сприятливі розміри луз для зручної гри. Для різних більярдних ігор використовуються різні види столів, які відрізняються не тільки своїми геометричними параметрами, але також мають деякі особливості, що впливають на гру в цілому.

Російський більярд є досить відомою грою і найбільшого поширення набув на території Росії, але на сьогоднішній день також користується популярністю серед поляків, фінів, монголів та греків. Російський більярд — це один з різновидів лузного більярду, відповідно, більярдний стіл містить чотири лузи, які за розміром лише на кілька міліметрів відрізняються від самих куль. Розміри більярдних куль можуть бути зовсім різними, але в загальному випадку розмір столу для гри в російський більярд становить дванадцять футів. Американський пул також є лузним більярдом, але на відміну від російського, більярдні столи трохи менше, а лузи більше. Зазвичай турнірний стіл для американського пулу складає 9 футів. Снукер — це більярд, який став популярним в Англії, а також в колишніх її колоніях. На відміну від усіх різновидів більярдних ігор, карамболь є безлузною грою і вважається поширеним в Європі, Індонезії, в Європі, Північній і Південній Америці. Більярдні столи для гри в карамбол складають десять футів і вони не мають луз. Як бачимо, є досить великий перелік різновидів більярду, кожному з яких відповідає свій більярдний стіл. На сьогоднішній день існує величезний вибір столів, що відрізняються між собою матеріалами виготовлення, оздобленням, якимось оригінальним орнаментом тощо.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд