Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярдний клуб "Стиль"

На сьогодні Одеса нараховує досить велику кількість більярдних клубів, тому найчастіше новачок у цій справі губиться і не може визначитися з вибором. Більярд — це гра, освоїти яку під силу кожній людині, незалежно від її статі, віку, становища у суспільстві та інших якостей людини. Гра в більярд розвиває такі необхідні якості, як сила волі, бажання перемагати, суперництво, візуальну оцінку гри, логічне мислення, також розвиваються навички розробки тактики і т.д. Незважаючи на те, що любителів більярду досить багато, але не кожен може мати весь необхідний інвентар у себе вдома, оскільки він є досить громіздким і займає багато місця. Саме тому більярдні клуби актуальні до сьогодні і мають попит у своїх клієнтів.

Більярдний клуб арлекін, колізей, абриколь, класик, лідер, мехіко — це ще не цілий перелік більярдних клубів Одеси. Де пограти у більярд? Де провести вільний час із друзями? Часто задаються такими питаннями люди, які не знають, який саме вибрати більярдний клуб. «Стиль» - це більярдний клуб, в якому Ви зможете повноцінно відчути, що таке справжній та якісний відпочинок від повсякденних та рутинних справ, поринути у приємну та комфортну атмосферу зі своїми друзями, скуштувати вишукану одеську домашню кухню. У нашому клубі знаходяться 12 столів для російської піраміди, а також 3 більярдні столи для американського пулу і 2 затишні VIP зали.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд