Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Гра Американка

Вільна піраміда або як ще називається Американка є одним із різновидів гри в російський більярд. Основні правила американки збігаються з правилами класичного російського більярду, але є лише кілька особливостей. Щоб виграти необхідно першим забити вісім куль. Будь-яка куля з шістнадцяти може бути як прицільною, так і битком. Гра починається з того, що спочатку в середині трикутника збираються всі п'ятнадцять куль, а передня куля розташовується на задній позначці столу. Зараховуються всі кулі, які були забиті, якщо було здійснено правильний удар.

Якщо гравець порушує одне з відповідних правил гри, тоді інший суперник обирає та знімає собі будь-яку кулю, яка називається штрафною. Штрафні кулі нараховуються практично в таких же умовах, які позначені і в класичному більярді. Гравець знімає будь-яку кулю і робить удар, коли при ударі суперника не була зачеплена жодна з інших куль або, якщо при ударі жодна з куль не зачепила борт два рази. Більярд з кожним днем ​​набуває все більшої популярності як серед любителів, так і серед професіоналів. На сьогодні кожен охочий може відвідати більярдний клуб та приємно провести свій вільний час із друзями. Одеса нараховує досить велику кількість більярдних клубів, які надають всі умови для гри в більярд. Наш більярдний клуб «Російський стиль» має 12 більярдних столів для гри в російську піраміду, 7 столів у 12 футів та 5 у 10 футів. Якщо Ви хочете пограти в американський пул, тоді на Ваш вибір пропонується 3 столи для американського пулу. Крім цього, для того, щоб з розкішшю провести свій час, можна відвідати один із респектабельних VIP-залів. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд