Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Де пограти у більярд в Одесі

На сьогоднішній день налічується величезна кількість різновидів більярдних ігор, які відрізняються не лише правилами, а й більярдним інвентарем, походженням. Американський пул, російський більярд, снукер, карамболь, кайза, новус — це лише невеликий список більярдних ігор. Більярд залишається актуальною грою до цього дня і більше того, набуває більшої популярності не тільки як аматорської, а й грою професіоналів, проводяться численні турніри по всьому світу. Більярдний клуб «Російський стиль» пропонує Вам з користю провести час із друзями у приємній та затишній атмосфері.

Ненав'язливий та чуйний персонал запропонує Вам різноманітне меню одеської домашньої кухні. Більярд популярний у всьому світі, Одеса також не байдужа до цієї гри і з кожним днем ​​приваблює дедалі більше гравців. Початківці любителі більярду часто задаються питанням : Де пограти в більярд? Де провести час? Де пограти в американський більярд? Де пограти в російський більярд? І часом буває нелегко визначиться із вибором більярдного клубу. Адже налічується чимала кількість більярдних клубів в Одесі: більярдний клуб арена, абриколь, колізей, лідер, профі та інші. У нашому клубі «Російський стиль» можна пограти в американський пул, російський більярд, крім цього Ви можете відвідати бар-більярд ресторан. 

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд