Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Про карамболь

Карамболь — це різновид французького більярду, основною відмінністю якого є наявність столу без луз. Також карамболем називається удар, коли биток ударяється із двома іншими прицільними кулями. Перші згадки про карамбол, як про три-кульову гру були ще у XVIII столітті. Для гри використовуються три кулі, одна -червона, інші дві-білі. Існує кілька різновидів карамболю, які відрізняються правилами гри. Наприклад, однобортний більярд, метою якого є набрати необхідну кількість очок раніше за свого суперника. Як і у класичному більярді, за один удар налічується одне очко. Також існує три-бортний карамболь, завдання таке саме як і в однобортному, відмінність полягає лише в тому, який удар вважається результативним.

Крім цього розрізняють карамбол з фішками, загальні правила якої схожі з правилами однобортного більярду. Якщо ж при наголосі куль торкання бортів не є обов'язковою умовою, тоді це називається відкритою партією і результативний удар еквівалентний одному окуляру. Існує так званий зонний карамболь, який ще має різновиди «Кадрі 47/1» та «Кадрі 74/2». У першому випадку стіл ділиться на дев'ять зон, а в другому — на шість зон. Аристократичний карамбол є дуже складною грою, в якій гравець повинен виконувати удари відповідно до строго визначених умов. Кожен удар супроводжується виставленням куль у певній позиції. Дається три спроби виконати удар і в залежності від складності удару гравцю нараховується від чотирьох до одинадцяти очок. Більярдний клуб "Російський стиль" пропонує Вашій увазі 12 більярдних столів для російської піраміди та 3 більярдні столи для американського пулу, також 2 респектабельні VIP зали.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд