Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Більярдні клуби Одеса

Більярд — це один із найдавніших ігор, які є різновидом спорту. Проводяться різні міжнародні та аматорські турніри з більярду. Правила, розміри та якість більярдного інвентарю постійно змінювалися, оновлювалися, з'являлися нові різновиди більярду. На сьогоднішній день розрізняють такі види більярду: російський класичний більярд, російська піраміда, вільна піраміда або американка, комбінована піраміда, динамічна піраміда, снукер, американський пул, французький більярдль, його ще і т.д.

Більярдний клуб «Російський стиль» пропонує Вашій увазі великий вибір більярдних столів для гри в російський більярд та американський пул. Сім 12-ти футових столів і п'ять 10-ти футових столів для гри в російську піраміду, також є три більярдні столи для американського пулу, а для повноцінного відпочинку та усамітнення ми пропонуємо на Ваш вибір 2 респектабельних, елітних VIP – зали. Крім цього, ми пропонуємо дуже смачну домашню одеську кухню з різноманітним меню. Вибір більярдних клубів досить великий і можна вибрати підходящий для себе. Одеські більярдні клуби: більярдний клуб Абриколь, Арлекін, Класик, більярдний клуб Колізей, Лідер, Мехіко, Профі, Сан-Сіті. Ціни на гру в більярд зовсім різні і не всі мають таку можливість зіграти в так звану забаву аристократів. Але у нашому клубі «Російський стиль» можна добре провести час у приємній обстановці за прийнятними цінами. Тарифи на ігри в більярд представлені на нашому сайті. /tarif/.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд