Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Історія російського більярду

Більярд має багато переваг, адже гра в більярд вимагає точності, терпіння, витримки, розвинену логіку мислення і гарне візуальне сприйняття. Граючи в більярд, розвивається сила волі, витримка, розрахунок, нарешті, воля до перемоги і не тільки. Для когось це є якоюсь розвагою, хобі, а для когось це професія. Адже на сьогодні можна побачити видовищні турніри з гри в більярд, де справжні професіонали віртуозно володіють києм і більярдними кулями. Згодом розвиваються всі необхідні якості, навички для гри в більярд, також виробляється тактика гри. Грати у більярд може кожен охочий.

Дехто вважає, що батьківщиною більярду є Азія, що саме китайці завезли цю гру до Англії. З часом більярдна гра розвивалася, з'являлися нові різновиди, удосконалювався більярдний інвентар, змінювалися правила і все більше гра набувала популярності в багатьох країнах. У Росії ж більярд з'явився завдяки великому цареві Петру I, коли він перебував у Голландії. Саме звідти він привіз цю захоплюючу гру, яка незабаром так полонила серця його прихильників, а потім стала популярною серед інших народів. На початку XX століття виходить книга Лемана «Теорія більярдної гри», в якій описується як теоретичний, так і практичний курс. Через кілька років видається книга Коновалова - Школа і правила більярдної гри за методами знаменитого російського гравця С.Ф. Докучаєва. Одними з найвідоміших і найсильніших більярдистів на той час були Березін, Гаєв, Єфімов, Кобезєв, Кочетков, Міляєв, Четвириков, Галахін, Павлич. Вперше в 1935 році відбувся один з найсильніших і найсерйозніших турнірів з гри "Російська піраміда". На сьогоднішній день є можливість грати в більярд у різних спеціально обладнаних більярдних клубах. Наш клуб "Російський стиль" запрошує Вас провести незабутній час у затишній та приємній атмосфері зі своїми друзями за грою у більярд. Ненав'язливий і чуйний персонал забезпечить комфортну обстановку, а домашня домашня кухня не залишить нікого байдужим. Ми маємо велику кількість більярдних столів для гри в російську піраміду, американський пул. Є зали на будь-який смак, десяти та дванадцяти футові більярдні столи, а також VIP-зали.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд