Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Про гру динамічна піраміда

«Динамічна піраміда» має ще одну назву - «Невська піраміда», яка схожа з «Комбінованою пірамідою» лише тому, що грають одним битком. А в іншому правила гри «Динамічної піраміди» відрізняються від інших більярдних ігор.

Правила гри «Динамічна піраміда» ґрунтуються на правилах російського більярду. Метою гри є набрати перші вісім очок. Як битка використовується одна куля переважно жовтого кольору, також у грі використовується, як і в класичному - решта п'ятнадцяти куль білого кольору, кольору слонової кістки.

Керуючись правилами, необхідно пам'ятати, що забивати кулі можна як битком, так і будь-якою іншою кулею. Але якщо був забитий биток, то гравець на свій розсуд прибирає з більярдного столу одну з прицільних куль і кладе його на полицю, потім має можливість забити битком з будь-якого місця, але можна забити лише прицільний шар. Далі опонент має можливість забити з будь-якого місця. Ця гра діє без замовлень, зараховуються всі кулі, що впали у лузу. Якщо ж гравець порушив правила гри, то на нього накладається штраф у вигляді передачі одного очка супернику, а одна забита куля зараховується як одне очко. В наш час існує велика різноманітність більярдних клубів, де є можливість зіграти в більярдні ігри різного роду, наприклад, у російську піраміду, американський пул, снукер, карамболь та багато інших. Оскільки існує величезна кількість більярдних ігор, які відрізняються правилами та інвентарем, то можна для кожного підібрати відповідну гру, будь-то любитель чи професіонал.

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд