Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Відкриття зимової тераси!

Наш клуб пропонує Вам відвідати зимову терасу. Тепер буде можливість насолодитися найсмачнішою одеською кухнею нашого більярдного клубу. У нашому меню запропонований величезний асортимент найрізноманітніших страв та напоїв. Тут Ви зможете детальніше вивчити наше меню, де вказані всі найменування та опис пропонованих страв та напоїв, а також наведені ціни відповідно.

Настає час передсвяткового настрою, яскравих та незабутніх днів. Час нових вражень, сюрпризів та нових позитивних емоцій. Також настає час оновлень та нових пропозицій у більярдному клубі в центрі Одеси - "Російський стиль". З давніх-давен, більярд вважається чудовою грою, яка розвиває в людині не тільки морально-психологічні якості, а й фізичні. Більярд дозволяє повноцінно розслабитися, відпочити від повсякденних справ та робочих буднів. Тому як ніде краще зустріч із друзями у більярдному клубі "Російський стиль". Ми допоможемо Вам повноцінно та якісно відпочити!

Про клуб

Елітний більярдний клуб, в якому органічно поєднується відпочинок та спорт, комфорт та змагання, класична витриманість стилю та вишукана атмосфера респектабельності. Ми зуміли створити унікальну схильну до гри в більярд та спілкуванню обстановку, клуб для спокійного та водночас активного дозвілля, клуб для людей, які вміють відпочивати гідно і зі смаком, що цінують поєднання спортивного азарту, та елітного відпочинку.Статті про більярд