Одеса, вул. Тираспольська, 16 схема проїзду
наші телефони:
+38093 667-90-98, 726-57-59

Про клуб

Більярдний клуб "Стиль" відкрився 15 серпня 1996 року і є одним із найстаріших більярдних закладів міста Одеси. Він розташований в історичному центрі міста в будівлі зведеній наприкінці 19 століття і є пам'яткою архітектури.

Спочатку він складався з одного залу з чотирма більярдними столами, але вже тоді величезна увага приділялася якості та добротності столів, київ та всього ігрового обладнання, обслуговування гостей клубу, професіоналізму персоналу, словом усьому, що має забезпечити комфортний відпочинок та повністю насолодитися улюбленою грою!

Сьогодні це триповерховий більярдний клуб, де в одному залі знаходиться не більше трьох більярдних столів, що, безперечно, створює атмосферу деякої ізольованості, і сприяє більш віртуозній грі.

У клубі встановлено найсучасніше обладнання, відмінна вентиляція та кондиціювання, що дуже актуально для компаній, що палять, і в літню спеку. Більярдний клуб "Стиль" це місце, де Ви зможете приємно відпочити і відволіктися від повсякденних проблем!

Наш більярдний клуб вважається одним із найкращих в Одесі. Приходьте до нас у більярдну та отримуйте задоволення від гри у чудову гру під назвою – Більярд.

Друзі, раді повідомити Вам, що в нашому більярдному клубі відкрилася літня тераса!

Наша літня тераса завжди відкрита для відвідувачів. Спекотним сонячним днем ​​Ви зможете приємно відпочити в самому центрі міста, а ввечері поринути в атмосферу міської романтики. Вишукана кухня, чудова барна карта та гарна музика зроблять ваш відпочинок незабутнім.

Ми завжди раді зустрічі з Вами!

Тепер Ви матимете можливість насолодитися смачною одеською кухнею нашого більярдного клубу на свіжому повітрі. У нашому меню запропоновано величезний асортимент найрізноманітніших страв та напоїв.